Hakkımızda

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Yenilikçi bakış açısı ve dinamik kadrosuyla, kaliteli ve fark yaratan projeleri hayata geçirmek için yola çıkan şirketimiz, 2021 yılında Lefkoşa’da kurulmuş ve inşaat sektörüne ilk adımını atmıştır.

Güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç edinen şirketimiz, hayata geçirdiği nitelikli projesi ve sunduğu hizmetler sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanmış. Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe sayılı firmalar arasında yerini almıştır.
0
Proje Sayısı
0
Mutlu İnsan Sayısı
0 +
Ürünler
0
Projeler

Biz, SYN Construction olarak, deneyimli bir ekip ve kaliteli hizmet anlayışıyla inşaat sektöründe öncü bir şirketiz. Her bir projemizde güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyetini temel alarak, başarılı bir geçmişe sahibiz.

Misyonumuz
Güvenilir bir inşaat sektörü geliştiricisi olarak müşterilerimize yenilikleri ve kaliteyi en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda temin ederek memnuniyeti sağlamaktır.
İnşaat sektöründe, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üretip, sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyeti bilinciyle, hızlı ve güvenilir hizmetler sunmak amacındayız.

 

Vizyonumuz
Müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün ve hizmet çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen inşaat firması olmak.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

SYN Construction olarak sizleri, geleceğe yönelik projelerimizde de görmekten heyecan duyuyoruz. Sorularınız veya projeleriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin. SYN Construction, inşaat ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaya hazır!

Deneyimli Ekip

SYN Construction, sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir ekibe sahiptir.

Kalite Odaklı Yaklaşım

Şirket, kalite standartlarına tam uyumlu bir şekilde çalışır.

Müşteri Memnuniyeti

Şirket, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutar.

Yapının Gücü, İnşaatın Sanatı

SYN CONSTRUCTION